Obchodní podmínky

REZERVACE TERMÍNU

Rezervovat termín si můžete emailem nebo vyplněním kontaktního formuláře na mých stránkách nebo přes soukromou zprávu na mém facebookovém profilu. Do zprávy napište, o jaký druh focení máte zájem.

Objednací doba je dle mé aktuální vytíženosti.

Ideální doba pro těhotenské focení je kolem 34. týdne. Objednávejte se prosím včas.

V případě špatného počasí se focení v exteriéru přesouvá a nejbližší volný termín. Počítejte s tím, že vše záleží na počasí a zejména na jaře a na podzim se termín focení přesunuje i několikrát, také ostré slunce fotkám nepřeje. Venkovní focení si proto plánuji vždy ve večerních hodinách.

Na focení se dostavte včas, prosím! V případě, že přijdete pozdě, není možné focení prodloužit.

ZRUŠENÍ REZERVACE

Pokud musíte focení z jakéhokoli důvodu zrušit, tak mne o tom neprodleně informujte. Focení bude zrušeno nebo Vám nabídnu nový termín (dle mé vytíženosti).

Pokud se stane, že nepřijdete a předem se neomluvíte, neočekávejte náhradní termín.

MÍSTO FOCENÍ

Fotím především u mne v interiéru a v exteriéru.

Doprava od 10 km od Vyškova: cena 6 Kč/km.

JAK A KDY PROBÍHÁ PLATBA? 

Cena je splatná v den focení. Při výběru dalších fotografií nad rámec balíčku, probíhá doplatek bezhotovostní platbou na bankovní účet.

VÝBĚR FOTOGRAFIÍ

Do 5 dnů dostanete elektronickou cestou přes www.uschovna.cz náhled fotografií k výběru. Na výběr máte týden. Zaslané náhledy fotografií není dovoleno jakkoli upravovat a veřejně prezentovat. Výběr slouží pouze po klientovu osobní potřebu, tedy k výběru fotografií pro konečnou úpravu.

Za každou další upravenou fotografii nad rámec balíčku účtuji 100 Kč/kus.

NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI!!!!

CO ZNAMENÁ ÚPRAVA FOTOGRAFIÍ?

Provádím standardní úpravu fotografií – barvy, jas, kontrast, světla, stíny, ořez, odstranění aktuálních nerovnoměrností pleti – vyhlazení pleti, akné, modřiny, škrábance.

Grafické práce NEPROVÁDÍM – zeštíhlení, fotomontáže, zvětšení poprsí, zeštíhlení, prodloužení vlasů, větší retuš pleti atd.

Zákazník bere v úvahu a souhlasí s tím, že každý člověk je jiný, má svůj osobitý vzhled a estetická kvalita fotografií se vzhledem k této skutečnosti různí. Vlastní vzhled a nespokojenost s ním v žádném případě není důvodem k reklamaci.

Výsledné fotografie odpovídají standardu a stylu fotografa.

KDY BUDETE MÍT FOTOGRAFIE?

Po obdržení výběru z fotografií dodám hotové fotografie za 2-4 týdny, dle mé vytíženosti. V případě nemoci, dovolené se může doba dodání prodloužit. Svatební fotografie budou dodány dle individuální  domluvy.

JAK SE K VÁM FOTOGRAFIE DOSTANOU?

Všechny fotografie posílám elektronicky přes www.uschovna.cz.

V JAKÉM FORMÁTU FOTOGRAFIE DOSTANETE?

Fotografie obdržíte ve formátu JPEG v plném rozlišení v poměru stran 2:3.

JAK DLOUHO FOTOGRAFIE ARCHIVUJI?

Archivuji maximálně půl roku, a to pouze upravené fotografie. Po uplynutí této doby fotografie mažu a není možné je po mně žádat. Neupravené fotky jsou z kapacitních důvodů uchovávány pouze 1 měsíc od zaslání náhledů. Poté jsou smazány.

REKLAMACE

Důvodem k reklamaci není: nespolupráce při focení, počasí, vlastní vzhled a nespokojenost s ním, neupravené oblečení, rozfoukané vlasy, odlesky. Není možné reklamovat ani fotografický styl.

Reklamace bude uznána v případě poškození digitálních dat, kde bude navrženo řešení dané situace.

V případě reklamace fotografií sdělí skutečnost zákazník nejpozději do 3 dnů od obdržení fotografií.

AUTORSKÁ PRÁVA

Veškeré fotografie jsou chráněny autorským zákonem (tzn. nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora). Vyhrazuji si právo zveřejnění fotografií na svém Facebooku, Instagramu a mých webových stránkách. V případě, že si nepřejete zveřejnění fotografií, informujte mne o tom bezprostředně po focení, prosím. Pokud tak neučiníte, beru to jako Váš souhlas. Děkuji za pochopení.

Napište

Potřebujete mít i vy okouzlující fotky? Neváhejte mne kontaktovat.